+420 734 447 875
Infolinka
Rychlé dodání po celé ČR
Do 48 hod. přímo na místo

Vysokozdvižné vozíky terenní

Terénní vysokozdvižné vozíky HELI a Maximal jsou postaveny s důrazem na výkon, spolehlivost a high-tech design. Kompaktní design a zaoblené části karoserie umožňují mnohem lepší manipulaci i výhled obsluhy a to jak dopředu, do boku tak i vzad. Krátký rozvor kol poskytuje ideální poloměr otáčení k manévrování v úzkých nebo omezených prostorách. Terénní vysokozdvižný vozík speciálně navržený do stavebnictví, hornictví, dřevařského a lesnického průmyslu a zemědělství. Vysoká průjezdná výška, mobilita a stabilita na nerovném a nezpevněném terénu a to jak s nákladem nebo bez. Robustně navržený rám vyroben z roboticky svařované pevnostní oceli pro maximální pevnost. Vynikající kvalita a odolnost, která splňuje požadavky do nejnáročnějších provozů. Vysokozdvižné vozíky do terénu dodáváme v provedení 4x2 a 4x4, o nosnostech 2500kg, 3500kg, 4000kg a 5000kg. Konfigurace parametrů v poptávkovém formuláři níže.

Nezávazná poptávka


Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Nebo volejte +420 605 246 701

Galerie

Technické listy a výkresy

Chcete vědět něco o nás?

Jsme pružná moderní společnost, již 18 let zajišťujeme služby v oblasti prodeje a pronájmu manipulační techniky. V průběhu času jsme vybudovali rovněž rozsáhlé servisní zázemí a sklad náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky HELI. Nyní disponujeme 14 plně vybavenými servisními vozy, zakládáme si na kvalitním proškolení servisních techniků a na kvalitní diagnostické technice, která je v dnešní době nezbytná, k přesné diagnostice poruchy. Naším nejdůležitějším obchodním partnerem je pátý největší dodavatel manipulační techniky - společnost HELI, kterou zastupujeme již 15 let na českém a slovenském trhu. V roce 2016 nám bylo předáno ocenění za nejlepšího prodejce vysokozdvižných vozíků HELI na světě. Toto naše stabilní propojení bylo založeno především na pružné komunikaci a mnohé mravenčí práci, které se nám v posledních letech zúročuje. V našem centrálním skladě v Pardubicích máme na 4000m2 skladových prostor. Disponujeme velkými skladovými zásobami různé manipulační techniky, od paletových vozíků až po čelní vysokozdvižné vozíky k okamžitému dodání, pro spokojenost zákazníka. Náš personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy a pomůže s výběrem vhodné manipulační techniky přímo na míru.

Bezpečnostní zdravotní opatření

Aktualizace opatření COVID-19: Výdej osobních odběrů z e-shopu nepřerušen. I přes stávající situaci ohledně COVID-19 zůstáváme v provozu za dodržení bezpečnostních hygienických pravidel. Při osobních odběrech na výdejně e-shopu platí následující bezpečnostní opatření, která rovněž naleznete i na vstupních dveřích: Vstup je možný pouze s ochranou dýchacích cest a povolený rozestup od jiných osob jsou min. 2 m. U vstupu je umístěna dezinfekce na ruce, která je k volnému použití. Při příchodu na recepci vyčkejte na pokyny našich zaměstnanců. Dodání zboží přepravními firmami funguje beze změn. Děkujeme za pochopení a za respektování bezpečnostních hygienických pravidel.