+420 734 447 875
Infolinka
Rychlé dodání po celé ČR
Do 48 hod. přímo na místo

Vysokozdvižné vozíky ručně vedené

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky jsou velmi oblíbenou manipulační technikou u nově vznikajících moderních firem, rovněž i ve skladech zaběhlých firem s dlouhou historií. Tento druh manipulace vyplnil chybějící článek mezi ruční namáhavou manipulací a manipulací s klasickým vysokozdvižným vozíkem Ručně vedené vysokozdvižné vozíky jsou určeny pro stojící obsluhu. Vysokozdvižný vozík při manipulaci vede skladový operátor. Ručně vedené vysokozdvižné vozíky z kategorie PROFI je možné opatřit sklopnou nástupní plošinkou a bezpečnostními madly. Tyto přídavné prvky slouží k větší bezpečnosti skladníka při delších přejezdech v rozsáhlých skladech. Ruční vysokozdvižné vozíky nabízíme v několika variantách.

Pro manipulaci s běžnými paletami dělíme stroje na výkonnostní kategorie dle dimenzace konstrukce, kapacity baterie a četnosti denního využití. Tyto parametry jsou přímo úměrné ceně. Základní vozíky dělíme na výkonnostní kategorii EKO, kategorii STANDARD a PROFI se servořízením, pro náročnou práci v třísměnných provozech. Dále nabízíme ručně vedené vysokozdvižné vozíky pro speciální manipulaci. Vysokozdvižné vozíky obkročné, vozíky s přízdvihem a vysokozdvižné vozíky s protizávažím, které nemají spodní opěrné vidle, avšak na úkor větší délky vysokozdvižného vozíku. Vozíky můžete nejrychleji nakoupit v našem eshopu, nebo zde vybrat v podkategorii vyhovující stroj a poslat požadavek na nezávaznou nabídku s požadavkem o doplňující informace. Konfigurace parametrů NALEZNETE V NÁSLEDNÉ PODKATEGORII v poptávkovém formuláři.


Podkategorie


Chcete vědět něco o nás?

Jsme pružná moderní společnost, již 18 let zajišťujeme služby v oblasti prodeje a pronájmu manipulační techniky. V průběhu času jsme vybudovali rovněž rozsáhlé servisní zázemí a sklad náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky HELI. Nyní disponujeme 14 plně vybavenými servisními vozy, zakládáme si na kvalitním proškolení servisních techniků a na kvalitní diagnostické technice, která je v dnešní době nezbytná, k přesné diagnostice poruchy. Naším nejdůležitějším obchodním partnerem je pátý největší dodavatel manipulační techniky - společnost HELI, kterou zastupujeme již 15 let na českém a slovenském trhu. V roce 2016 nám bylo předáno ocenění za nejlepšího prodejce vysokozdvižných vozíků HELI na světě. Toto naše stabilní propojení bylo založeno především na pružné komunikaci a mnohé mravenčí práci, které se nám v posledních letech zúročuje. V našem centrálním skladě v Pardubicích máme na 4000m2 skladových prostor. Disponujeme velkými skladovými zásobami různé manipulační techniky, od paletových vozíků až po čelní vysokozdvižné vozíky k okamžitému dodání, pro spokojenost zákazníka. Náš personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy a pomůže s výběrem vhodné manipulační techniky přímo na míru.

Bezpečnostní zdravotní opatření

Aktualizace opatření COVID-19: Výdej osobních odběrů z e-shopu nepřerušen. I přes stávající situaci ohledně COVID-19 zůstáváme v provozu za dodržení bezpečnostních hygienických pravidel. Při osobních odběrech na výdejně e-shopu platí následující bezpečnostní opatření, která rovněž naleznete i na vstupních dveřích: Vstup je možný pouze s ochranou dýchacích cest a povolený rozestup od jiných osob jsou min. 2 m. U vstupu je umístěna dezinfekce na ruce, která je k volnému použití. Při příchodu na recepci vyčkejte na pokyny našich zaměstnanců. Dodání zboží přepravními firmami funguje beze změn. Děkujeme za pochopení a za respektování bezpečnostních hygienických pravidel.