+420 734 447 875
Infolinka
Rychlé dodání po celé ČR
Do 48 hod. přímo na místo

Školení řidičů VZV

Naše školící centrum provede školení zájemců jak v teorii tak praktické zaučení a to vše provedou certifikovaní odborníci. Naše společnost je držitelem osvědčení instruktor obsluhy motorových vozíků.

* I.  třída elektrovozíky

* II. třída spalovací motory

Rozdělení skupin: A, B, C, D, E, W1, W2, G, Z

ZÁKONY VZTAHUJÍCÍ SE KE ŠKOLENÍ:

§ 262/2006 (zákoník práce);

§309/2006; N.V. 168/2002 (bezpečnost v dopravě);

§ 361/2000 (silniční zákon);

§ 361/2007 (podmínky ochrany zdraví při práci);

§ 247/2000 (zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel)


Pro více informací a domluvení termínu volejte:
Tel. +420 602 490 706

Chcete vědět něco o nás?

Jsme pružná moderní společnost, již 18 let zajišťujeme služby v oblasti prodeje a pronájmu manipulační techniky. V průběhu času jsme vybudovali rovněž rozsáhlé servisní zázemí a sklad náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky HELI. Nyní disponujeme 14 plně vybavenými servisními vozy, zakládáme si na kvalitním proškolení servisních techniků a na kvalitní diagnostické technice, která je v dnešní době nezbytná, k přesné diagnostice poruchy. Naším nejdůležitějším obchodním partnerem je pátý největší dodavatel manipulační techniky - společnost HELI, kterou zastupujeme již 15 let na českém a slovenském trhu. V roce 2016 nám bylo předáno ocenění za nejlepšího prodejce vysokozdvižných vozíků HELI na světě. Toto naše stabilní propojení bylo založeno především na pružné komunikaci a mnohé mravenčí práci, které se nám v posledních letech zúročuje. V našem centrálním skladě v Pardubicích máme na 4000m2 skladových prostor. Disponujeme velkými skladovými zásobami různé manipulační techniky, od paletových vozíků až po čelní vysokozdvižné vozíky k okamžitému dodání, pro spokojenost zákazníka. Náš personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy a pomůže s výběrem vhodné manipulační techniky přímo na míru.

Bezpečnostní zdravotní opatření

Aktualizace opatření COVID-19: Výdej osobních odběrů z e-shopu nepřerušen. I přes stávající situaci ohledně COVID-19 zůstáváme v provozu za dodržení bezpečnostních hygienických pravidel. Při osobních odběrech na výdejně e-shopu platí následující bezpečnostní opatření, která rovněž naleznete i na vstupních dveřích: Vstup je možný pouze s ochranou dýchacích cest a povolený rozestup od jiných osob jsou min. 2 m. U vstupu je umístěna dezinfekce na ruce, která je k volnému použití. Při příchodu na recepci vyčkejte na pokyny našich zaměstnanců. Dodání zboží přepravními firmami funguje beze změn. Děkujeme za pochopení a za respektování bezpečnostních hygienických pravidel.