+420 734 447 875
Infolinka
Rychlé dodání po celé ČR
Do 48 hod. přímo na místo

Servis

S naší plně vybavenou servisní flotilou jsme vždy a včas k dispozici po celé ČR.

Operativně zajišťujeme servis manipulační techniky po celém území České republiky. Naše servisní středisko poskytuje záruční i pozáruční servis námi prodávaných strojů v plném rozsahu a běžný servis téměř všech značek, které jsou na našem trhu. Disponujeme plně vybavenou servisní flotilou s nejmodernějšími diagnostickými přístroji a profesionálně vyškolenými odborníky. Opravy provádíme přímo u zákazníka a větší opravy včetně generálních oprav v naší montážní hale. Zajistíme dopravu rozbitého stroje a v případě zájmu můžeme po dobu opravy zapůjčit náhradní vozík za velice výhodných podmínek.


Ceny budou od 1. 3. 2023 upraveny:

- Hodinová sazba za práci technika: 690 Kč bez DPH
- Dopravné do 100 km: 20 Kč/km bez DPH
- Paušální dopravné tzn. doprava nad 100 km: 2.000 Kč bez DPH – (počítáno jako cesta k zákazníkovi i zpět, tedy např. 50 km tam + 50 km zpět).


Servis manipulační techniky zajišťujeme po celém území ČR

Další nabízené služby v rámci servisu manipulační techniky:

  • půjčovna vysokozdvižných vozíků
  • bazar manipulační techniky
  • prodej příslušenství (nosné vidlice, přídavná zařízení, pneumatiky atd.)
  • poradenství
  • výběr optimální techniky pro specifické prostředí
  • efektivní snížení nákladů na provoz VZV

V době opravy Vám zapůjčíme náhradní vysokozdvižný vozík.

Chcete vědět něco o nás?

Jsme pružná moderní společnost, již 18 let zajišťujeme služby v oblasti prodeje a pronájmu manipulační techniky. V průběhu času jsme vybudovali rovněž rozsáhlé servisní zázemí a sklad náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky HELI. Nyní disponujeme 14 plně vybavenými servisními vozy, zakládáme si na kvalitním proškolení servisních techniků a na kvalitní diagnostické technice, která je v dnešní době nezbytná, k přesné diagnostice poruchy. Naším nejdůležitějším obchodním partnerem je pátý největší dodavatel manipulační techniky - společnost HELI, kterou zastupujeme již 15 let na českém a slovenském trhu. V roce 2016 nám bylo předáno ocenění za nejlepšího prodejce vysokozdvižných vozíků HELI na světě. Toto naše stabilní propojení bylo založeno především na pružné komunikaci a mnohé mravenčí práci, které se nám v posledních letech zúročuje. V našem centrálním skladě v Pardubicích máme na 4000m2 skladových prostor. Disponujeme velkými skladovými zásobami různé manipulační techniky, od paletových vozíků až po čelní vysokozdvižné vozíky k okamžitému dodání, pro spokojenost zákazníka. Náš personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy a pomůže s výběrem vhodné manipulační techniky přímo na míru.

Bezpečnostní zdravotní opatření

Aktualizace opatření COVID-19: Výdej osobních odběrů z e-shopu nepřerušen. I přes stávající situaci ohledně COVID-19 zůstáváme v provozu za dodržení bezpečnostních hygienických pravidel. Při osobních odběrech na výdejně e-shopu platí následující bezpečnostní opatření, která rovněž naleznete i na vstupních dveřích: Vstup je možný pouze s ochranou dýchacích cest a povolený rozestup od jiných osob jsou min. 2 m. U vstupu je umístěna dezinfekce na ruce, která je k volnému použití. Při příchodu na recepci vyčkejte na pokyny našich zaměstnanců. Dodání zboží přepravními firmami funguje beze změn. Děkujeme za pochopení a za respektování bezpečnostních hygienických pravidel.