+420 734 447 875
Infolinka
Rychlé dodání po celé ČR
Do 48 hod. přímo na místo

Vysokozdvižné vozíky 1-3,5t

Vysokozdvižné vozíky HELI se vyznačují moderním vzhledem, velmi kvalitním technickým zpracováním a dlouhou životností. Vysokozdvižné vozíky v této kategorii jsou nejvíce žádané na našem trhu. Nosnosti 1000kg, 1500kg, 1800kg, 2000kg, 2500kg, 3000kg a 3500kg. Pohon diesel. LPG/benzin, CNG. Rovněž k těmto vysokozdvižným vozíkům nabízíme rozsáhlou výbavu příslušenství, jako je vystavěná vytápěná kabina, boční posuv, prodloužené vidle, superelastické plnopryžové pneumatiky, dvojmontáže, 5 hydraulická sekce a další.. Naše vysokozdvižné vozíky HELI jsou již ve standardu osazeny silničním osvětlením. Stabilní zdvihací stožáry dodáváme pro výšky zdvihu 3000mm, 3300mm, 3500mm, 4000mm, 4500mm, 5000mm, 5500mm, 6000mm. Motory-kvalitní pohonné agregáty KUBOTA (diesel), NISSAN (benzin/LPG/CNG), popřípadě dle požadavku agregáty JMC a DALIAN. Konfigurace parametrů v poptávkovém formuláři níže. Více se dozvíte na stránkách www.heli.cz
Nezávazná poptávka


Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaje nejsou ukládány a uchovávány, slouží pouze pro možnost odpovědi na Váš dotaz.

Nebo volejte +420 605 246 701

Galerie


Technické listy a výkresy
Chcete vědět něco o nás?

Jsme pružná moderní společnost, již 18 let zajišťujeme služby v oblasti prodeje a pronájmu manipulační techniky. V průběhu času jsme vybudovali rovněž rozsáhlé servisní zázemí a sklad náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky HELI. Nyní disponujeme 14 plně vybavenými servisními vozy, zakládáme si na kvalitním proškolení servisních techniků a na kvalitní diagnostické technice, která je v dnešní době nezbytná, k přesné diagnostice poruchy. Naším nejdůležitějším obchodním partnerem je pátý největší dodavatel manipulační techniky - společnost HELI, kterou zastupujeme již 15 let na českém a slovenském trhu. V roce 2016 nám bylo předáno ocenění za nejlepšího prodejce vysokozdvižných vozíků HELI na světě. Toto naše stabilní propojení bylo založeno především na pružné komunikaci a mnohé mravenčí práci, které se nám v posledních letech zúročuje. V našem centrálním skladě v Pardubicích máme na 4000m2 skladových prostor. Disponujeme velkými skladovými zásobami různé manipulační techniky, od paletových vozíků až po čelní vysokozdvižné vozíky k okamžitému dodání, pro spokojenost zákazníka. Náš personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy a pomůže s výběrem vhodné manipulační techniky přímo na míru.

Bezpečnostní zdravotní opatření

Aktualizace opatření COVID-19: Výdej osobních odběrů z e-shopu nepřerušen. I přes stávající situaci ohledně COVID-19 zůstáváme v provozu za dodržení bezpečnostních hygienických pravidel. Při osobních odběrech na výdejně e-shopu platí následující bezpečnostní opatření, která rovněž naleznete i na vstupních dveřích: Vstup je možný pouze s ochranou dýchacích cest a povolený rozestup od jiných osob jsou min. 2 m. U vstupu je umístěna dezinfekce na ruce, která je k volnému použití. Při příchodu na recepci vyčkejte na pokyny našich zaměstnanců. Dodání zboží přepravními firmami funguje beze změn. Děkujeme za pochopení a za respektování bezpečnostních hygienických pravidel.